Razem możemy stworzyć hospicjum, które daje pacjentom szansę na życie w godności. Przyłącz się do akcji „Piątka dla Hospicjum” już teraz!

 

Zapraszamy do udziału w naszej akcji „Piątka dla Hospicjum”! Choć to zaledwie symboliczna kwota, ma ona ogromne znaczenie dla budowy naszego przyszłego hospicjum. To tylko 5 zł, mniej niż koszt małej kawy, ale ta piątka może zdziałać cuda. Jest to wyjątkowa szansa na stworzenie godnych warunków i zapewnienie opieki pacjentom w trudnych chwilach.

Dla wielu z nich to szansa na życie bez bólu, na spędzenie ostatnich dni w spokoju i otoczeniu troskliwej opieki. Ta szansa dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Możecie nas wesprzeć na wiele sposobów

  • poprzez dokonanie tradycyjnego przelewu na nasze konto
  • zakup „cegiełki” poprzez szybki przelew
  • wsparcie zbiórki na stronie Pomaga.pl

Każda z tych opcji przyczyni się do budowy hospicjum. Dzięki Waszej hojności i wsparciu, nasza wizja może stać się rzeczywistością. Razem możemy zbudować przyszłość, w której nikt nie będzie musiał cierpieć w samotności.

Dołączcie do nas już dziś i pomóżcie nam dokonać cudów!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*