Budujemy hospicjum dla dzieci i dorosłych

Drodzy Przyjaciele Hospicjum Św. Ojca Pio! Witamy Was serdecznie na naszej nowej stronie Aktualności, gdzie na bieżąco będziemy dzielić się z Wami postępami i wydarzeniami związanymi z budową Śląskiego Centrum Hospicyjnego im. św. Ojca Pio. To niezwykły moment w naszej historii, pełen nadziei i determinacji.

Nasza historia rozpoczęła się od głębokiego przekonania, że każde życie jest niezwykle cenne i zasługuje na opiekę i szacunek aż do ostatniego tchnienia. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym pacjenci, bez względu na wiek czy sytuację życiową, będą mogli czuć się bezpieczni i kochani. W Hospicjum Św. Ojca Pio nie tylko opiekujemy się osobami dorosłymi, ale także dzieci i ich bliskimi.

Chcemy, aby dzieci mogły być przy swoich najbliższych, którzy są dla nich najważniejsi. Dlatego z pozyskanych środków planujemy również zagwarantować miejsce wytchnienia dla rodziców i opiekunów. To miejsce, gdzie będą mogli odpocząć i naładować siły, aby być wsparciem dla swoich podopiecznych.

Obecnie naszym priorytetem jest pozyskanie środków na dokończenie budowy hospicjum w stanie deweloperskim. Potrzebujemy wsparcia w wysokości 24 milionów złotych. Jednak mamy głęboką wiarę, że razem z Wami uda nam się tę kwotę zebrać. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, przyczynia się do budowy wspólnej przyszłości, w której każde życie, niezależnie od wieku, ma ogromne znaczenie.

Nasza strona Aktualności będzie miejscem, gdzie będziemy Was informować o postępach prac, organizowanych wydarzeniach charytatywnych, sposobach, w jakie możecie nam pomóc, oraz o wielu innych emocjonujących aspektach związanych z naszą misją.

Razem tworzymy przyszłość, w której nikt nie będzie sam.

Dziękujemy za Waszą wiarę i wsparcie. Razem dla Hospicjum Św. Ojca Pio!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*