Z radością informujemy o wynikach zbiórki na budowę Śląskiego Centrum Hospicyjnego im. Św. Ojca Pio, która odbyła się podczas wydarzenia Dni Bytomia 2024. Dzięki hojności darczyńców udało nam się zebrać kwotę 2093,38 zł!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę. Wasze darowizny, zakupy gadżetów hospicyjnych oraz udział w naszej loterii mają ogromne znaczenie i przybliżają nas do realizacji naszego celu.

Specjalne podziękowania kierujemy również do organizatorów Święta Bytomia 2024: Miasta Bytom, Bytomskiego Centrum Kultury oraz Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki podczas tego wspaniałego wydarzenia.

Wasza pomoc i zaangażowanie pokazują, że razem możemy tworzyć lepsze warunki dla osób potrzebujących wsparcia w trudnych chwilach ich życia. Dziękujemy za Wasze wielkie serca i liczymy na dalsze wsparcie w naszej misji.