Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas 3 maja podczas Pikniku Rodzinnego w Parku im. hm. Franciszka Kachla w Bytomiu! 🌞 Mieliśmy niesamowitą przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i podzielić się z Wami szczegółami na temat budowy Hospicjum w Bytomiu. Będziemy z uśmiechem na twarzy powracać do tych wspólnych chwil, które umocniły nas w przekonaniu, że to, co robimy, jest bardzo potrzebne i ma ogromny sens!

Podczas wspólnego celebrowania święta 3 maja, serwowaliśmy domowy żurek, ciasta, aromatyczną kawę i orzeźwiającą lemoniadę. Dla najmłodszych gości zorganizowaliśmy ciekawe atrakcje takie jak: zmywalne tatuaże, malowanie twarzy farbkami czy wspólne kolorowanie kolorowane. W ramach wsparcia budowy zorganizowaliśmy także loterię, w której każdy los wygrywał. Można było wylosować ciekawe książki, gry dla dzieci, ozdoby domowe czy logowane gadżety hospicjum. Wszystkie atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem za co ogromnie dziękujemy.

Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać środki na budowę Hospicjum dla dzieci i dorosłych w wysokości 3065,91 zł. Dziękujemy za każdą dokonaną wpłatę!

W tym miejscu chcemy podziękować naszym niesamowitym wolontariuszom, którzy z oddaniem i determinacją pomagali nam przygotować stoisko, przy którym Was ugościliśmy. Dziękujemy Miastu Bytom za umożliwienie nam udziału w tegorocznym Pikniku Rodzinnym oraz Bytomskiemu Centrum Kultury za nieocenione, aktywne wsparcie.

Dziękujemy z całego serca za Waszą aktywność i do zobaczenia niebawem na kolejnym wydarzeniu!