Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dni Bytomia, które odbędą się w dniach 21-23 czerwca 2024 roku na Placu Jana III Sobieskiego. To wyjątkowe wydarzenie jest częścią obchodów 770. rocznicy nadania praw miejskich Bytomiowi. Jako Fundacja Śląskie Centrum Hospicyjne im. Św. Ojca Pio w Bytomiu będziemy mieli swoje stanowisko, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji i możliwości wsparcia naszego projektu budowy hospicjum dla dzieci i dorosłych w Bytomiu-Miechowicach.

Co dla Was przygotowaliśmy?

1. Stoisko z gadżetami:
    • Na naszym stanowisku znajdziecie różnorodne logowane gadżety, z których dochód przeznaczymy na budowę hospicjum. Kupując nasze produkty, wspieracie niezwykle ważny cel i pomagacie nam zbliżyć się do realizacji naszej misji.
  2. Loteria z nagrodami:
    • Każdy los wygrywa! Przygotowaliśmy wspaniałe nagrody, w tym gadżety, zabawki dla dzieci, książki i wiele innych. Udział w loterii to świetny sposób na wsparcie naszej fundacji, a przy tym możliwość zdobycia ciekawych upominków.
  3. Zmywalne tatuaże dla najmłodszych:
    • Nasze wolontariuszki będą wykonywać zmywalne tatuaże, które z pewnością ucieszą najmłodszych uczestników wydarzenia. To bezpieczna i zabawna atrakcja, która na pewno przypadnie do gustu dzieciom.

Harmonogram Dni Bytomia 2024:

Piątek, 21 czerwca:

• 16:45 – Koncert dla dzieci: Siostry Wajs & Stonoga
  • 18:00 – TVS – Koncert (Grzegorz Poloczek, Paweł Gołecki, Milla)
  • 19:00 – Oficjalne otwarcie i jubileuszowy tort
  • 19:30 – TVS – Koncert (Grzegorz Poloczek, Paweł Gołecki, Milla)
  • 20:45 – Pokaz barmański: Krzysztof Drabik
  • 21:15 – Koncert: C-Bool

Sobota, 22 czerwca:

• 16:45 – Koncert: Julia Żugaj
  • 17:45 – Koncert: Dym KNF
  • 19:15 – Koncert: Pan Savyan
  • 20:30 – Koncert: Bajm

Niedziela, 23 czerwca:

• 16:45 – Laureat Przeglądu Zespołów Muzycznych Bytom Live Music: Tukej
  • 18:00 – Koncert: Nocny Kochanek
  • 19:30 – Koncert: Smolasty
  • 21:00 – Koncert: Kult

Dołącz do nas!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bytomia i okolic do odwiedzenia naszego stoiska podczas Dni Bytomia. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie dla realizacji naszej misji. Przyjdźcie, bawcie się z nami i wspierajcie budowę hospicjum, które zapewni godną opiekę medyczną i psychologiczną dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Fundacja Śląskie Centrum Hospicyjne im. Św. Ojca Pio w Bytomiu

Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na Placu Jana III Sobieskiego w Bytomiu!