Przychodzimy do Was z podsumowaniem akcji #KwestawBecku, która miała miejsce 9, 17 oraz 19 marca w Bytomskim Centrum Kultury.

W tych dniach serwowaliśmy pyszną kawę, herbatę, a także różne słodkości, których zakup posłużył jako cegiełka na budowę Śląskiego Centrum Hospicyjnego im. Św. Ojca Pio. Ogromnie wszystkim dziękujemy za wsparcie akcji i za wszystkie przekazane darowizny!

Podczas naszych marcowych spotkań, zebraliśmy imponującą kwotę:

9.03 – kwota 889 zł

17.03 – kwota 608 zł

19.03 – kwota 1245 zł

Co w sumie daje 2742 zł. Dziękujemy, jesteście niesamowici. To piękne, że każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę w tak prosty sposób. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Dyrekcja Bytomskiego Centrum Kultury.

Składamy serdeczne podziękowania. Chcemy bardzo podziękować Dyrekcji Bytomskiego Centrum Kultury, Pani Małgorzacie Kamińskiej-Gola za wsparcie, zaufanie oraz za udostępnienie nam miejsca, w którym mogliśmy dla Was serwować kawę oraz herbatę. Dziękujemy również wszystkim pracownikom Becka za wsparcie oraz pomoc w organizacji.

To już wszystkie wydarzenia, które zaplanowaliśmy dla Was w marcu. Nie jest to jednak koniec. Widzimy się ponownie w kwietniu w Becku.

Obserwujcie nasz profil, niedługo podamy więcej szczegółów.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*