Zapraszamy do współpracy firmy, placówki kulturalne oraz szkoły! 🤝✨

Dołączcie do naszego przedsięwzięcia – budowy hospicjum dla dzieci i dorosłych! 🏡💖

Wspólnie możemy zorganizować zbiórkę charytatywną, co stanowi łatwy i skuteczny sposób zaangażowania Waszej firmy, szkoły czy instytucji kultury w tę szczytną inicjatywę.

DLACZEGO WARTO WSPERAĆ NASZE ZBIÓRKI?

Chcielibyśmy podzielić się z kilkoma powodami, dla których warto zaangażować się w nasze zbiórki na budowę hospicjum. Jesteśmy Fundacją, która z dumą kierowana jest przez wieloletnich wolontariuszy hospicyjnych, zatroskanych o dobro drugiego człowieka.

🤝 ZUFANA ORGANIZACJA

Mamy za sobą lata doświadczenia w działalności na rzecz osób chorych terminalnie.

🛠️ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zajmiemy się dostarczeniem wszelkich niezbędnych materiałów promocyjnych i informacyjnych. Będziemy dla Was na każdym kroku, wspierając Was w organizacji zbiórek.

🤲 WSPÓLNE DZIAŁANIE, WSPÓLNE SUKCESY

Razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Każda złotówka przekazana na budowę hospicjum to krok w stronę stworzenia miejsca pełnego troski, wsparcia i miłości dla wielu potrzebujących.

Dziękujemy, że jesteście z nami, pomagając w budowaniu lepszego jutra dla tych, którzy go tak bardzo potrzebują.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem i.kapica@hospicjumslaskie.pl lub telefonicznie pod numerem +48 531 944 815.

Zapraszamy !